suikast

Vatanını Seven Cinler Suikasti Haber Vermiş

Gizli servislerin doğaüstü varlıklarla mesaide olduğu ve bazı istihbari bilgilerini bu şekilde elde ettiği yıllardır söylenir durur. Müspet sonuçlanan paranormal bir süreç kayıt altına alınmış mıdır bilemiyoruz ancak İtalya’da Kızıl Tugaylarca kaçırılan ABD’li James Dozier’in yerinin yine bu bordrolu varlıklar (!) tarafından tespit edilip ilgililere bildirildiği de biliniyor. En azından olayın bu şekilde olduğu söyleniyor demek daha doğru bir ifade.

Bilinmezlerin resmi istihbaratçılarla ilk iletişimi KGB’yle 1920’lere tarihleniyor ve bu duruma “metafizik istihbarat” deniyor. CIA’nın milyon dolarlar harcayıp kurduğu medyum teşkilatından yıllar yıllar evvel, devrim liderlerinden Lenin konuyla ilgilenip ilk adımı atanlardan. Keza bu konuda en tecrübeli örgüt olarak bilinen Rus gizli servisinin denizaltılarla şimdilerde yine cinleri aracılığıyla istihbarat sağladığı da biliniyor. Nükleer denizaltılarla neden cinler aracılığıyla iletişime geçiliyor, gelişmiş bir muhabere ağı yok mudur veya olan yetersiz midir o konuda bir bilgiye rastlayamadık. En akla yatkını hedef devletlerin konumlarını izliyor oluşları..

Yazıyı biraz daha ilginç hale getirip köpürtelim; Dünyaca ünlü NASA’nın, herhalde daha az masraflı olacağını düşünerek “sık arızalanan uyduların tamiratı için cinlerden istifade edebilir miyiz” anafikri üzerinden, Sakarya’da bir hocayla araya hatırlı kişileri koyup iletişime geçtiği ve ricacı olduğu da bir vakitler yazıldı çizildi.

Bu günlerde akademik tezlerde dahi kendisine yer bulan benzer popüler başlıklar saymakla bitmiyor; 11 Eylül’ün sorumlusu olduğu düşünülen Usame Bin Ladin’in yerinin tespiti, Tahran’daki ABD Büyükelçiliği işgali sırasında esirlerin konumu ve Sovyetlere ait Semipalantinsk Araştırma Merkezinin yeri konusunda bize göre cinlere – onların deyimiyle doğaüstü güçlere – başvurulmuş.

cinler nedir

Cinin cinayetin harman olduğu bizde ise 12 Eylül dönemlerinde bir takım kaçak köçek takımının yerlerinin tespiti için cinlerden yararlanıldığı ara sıra karşımıza çıkan sönük başlıklardan ancak tabi ki gelişmişlik bakımından bir CIA veya KGB de değiliz. Elimizde de sizlerle heyecanla paylaşabileceğimiz yerelden bir veri ne yazık ki yok. Yine de şanslıyız ki gizemlere meraklı olanlar için meşhur WikiLeaks son anda imdada yetişiyor.

Ayrıntılarla boğulmayalım; 2016 tarihli, e-posta’lara referanslanan haberlerde olası suikast noktaları hatta alt başlıkta “tipi itibariyle” daha da detaylandırılan “bombalama eylemleri” tek tek kapı no’ları ve adresleriyle haber veriliyor. Haberi hocaları vasıtasıyla yetkililere veren de “üç harfliler”. Gizemler; Berat Albayrak ve Mustafa Varank silsilesiyle Erdoğan’a kadar ulaştırılıyor, elbette önlemler alınıyor.

İstihbaratı verenler; söz konusu cinlerin itibarlı büyükleri yani dedeleri imiş ve şu son sözleriyle gönüllerimize dokunmayı da ihmal etmiyorlar; → “vatan bizim biz vatanımızı seviyoruz.” ←

Eskileri bırakıp biraz da günümüzden; ilginizi çok daha fazla çekeceğini umduğum bir başlıkla yavaş yavaş toparlayalım, “Koruma Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bir  ‘Cin Defetme ve Gerektiğinde Kullanma Daire Başkanlığı’  kurulur mu bilinmez!”

İlk okunduğunda Zaytung haberi izlenimi veren bu konuyu; “Üç harfliler Reis’e Musallat Olursa” başlığıyla, ciddi ciddi eski Hürriyet yazarı Mehmet Y. Yılmaz kaleme almış. Kendini manevi şahsiyetleri korumaya vakfettiği tarih ise 17 Ocak 2019 – “Acaba yanlış mı anladım diyerek yazıyı iki kez okuduğumu ifade edeyim..”

Evvelce 2012’de; bana göre başarısız bir sinyalcilik örneği verdiği yazısında Mehmet Y. Yılmaz, Recep Tayyip Erdoğan’ın odasına dinleme böceklerini başbakanlığı sırasında yine cinlerin koymuş olabileceği tezini uzun uzadıya ve altını çize çize savunuyordu. Bakınız o tarihlerde – henüz efendileriyle ilişkiler sağlamken – söz konusu yazısında kimi referans alıyor; “…Zaten Fethullah Gülen de şöyle diyor: Görülen odur ki istikbalin süper devletleri, birbirine karşı verdikleri kavga ve mücadelede cinleri de kullanacaklar.

Alt paragrafa geçiyor ve yorumluyor: “Başbakanlık ofisi gibi ciddiyetle korunan bir yere böcek yerleştirmek için mutlaka böyle bir işbirliği gerekirdi.” Bu kadar da kendisinden emin.

Nereden nereye…

cin, cinler, cin çarpması

Lütfen dikkat; “Kuran-ı Kerim’de bir çok yerde geçse de; müstakil bir Cin Suresi ile varlığı detaylandırılan, yüce Mevla’nın (CC) bizlere bildirdiği, hadislerle izah edilmiş Cin gerçeğinin temelsiz iddia ve kişisel hezeyanlarla “altını dolduramayacağımız” şekilde magazinleştirilmesi, İslamı eleştirmek için hazır kıta bekleyen yığınlara meze olmamızdan başka bir işe yaramayacak!”

1979 → Bilgi & Medya ve İletişim → Star & Kanal 6 & Hür FM → Vatan Gazetesi → Turkcell → Bilge Adam → Boxer Dergisi → NTT Docomo → StarGrup → Realista Turkey - Şu sıralar AOF Tarih bölümü öğrencisi. - Yekta'nın BABASI

4 Yorum

  1. Gündeme alacak birşey kalmayınca, ya da alındığında çıkar ve menfaatler bozulacaksa İslam’a fobisel olarak algı yaratmak için verilen en büyük fırsatlar bence bunlar ne yazık ki.

    • Yok yok. Şaka değil inan.. O zamanlar; “araları iyi olduğu için” olsa olsa dinleme cihazını iyi sıhhatte olsunlar yerleştirmiştir diye düşünmüşler.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*