sesli kitap nedir, sesli kitap

Ücretsiz Faydalanabileceğiniz Sesli Kitap Arşivi

Bir eserin; profesyoneller veya bu işe gönül veren kişiler tarafından anlaşılır bir biçimde okunarak kayda alınmasına sesli kitap denmekte. Şimdilerde sadece görme engelliler için değil, kitapseverlerin kullanımı amacıyla da sesli kitaplar üretilmektedir.

Sesli kitaplar; özellikle trafikte, uzun otobüs yolculuklarında veya canınız sıkıldığında gayet eğlenceli olabiliyor. Çoğu sesli kitap, gönüllü amatörler tarafından seslendirilse de özellikle son yıllarda talebin artışına bağlı olarak kalitede de gözle görülür bir artış var.

Sizler için YouTube üzerinden ücretsiz olarak takip edebileceğiniz; ara sıra güncellemeye gayret edeceğim bir kanal ve içerik listesi paylaşımı yapmak isterim umarım beğenirsiniz:

Kitap özetleri veya radyo tiyatrolarından ziyade mümkün olduğu kadar “tüm eserin” seslendirildiği YouTube içeriklerini paylaşmaya dikkat ettim! Şimdiden keyifli dinlemeler dilerim. Umarım yorumlarınızı paylaşırsınız.

1979 → Bilgi & Medya ve İletişim → Star & Kanal 6 & Hür FM → Vatan Gazetesi → Turkcell → Bilge Adam → Boxer Dergisi → NTT Docomo → StarGrup → Realista Turkey - Şu sıralar AOF Tarih bölümü öğrencisi. - Yekta'nın BABASI

8 Yorum

  1. Sesli kitaplar gerçekten güzel ama gerçek kitabın verdiği tat bir başka ama yinede teşekkürler bir kitap okuyucusu olarak beğendim. En sevdiğim kitap olan simyacı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*