Yalnızca kaliteli ve özgün içerikler üreten; kazanç ve ticari faaliyet kaygısı olmayan gorkemcan.com, yazının gücüne ve geleceğine inanan kişi ve kurumlar ile çalışmayı hedefler. Yetişkinlere yönelik +18 içerik ve ürünler; yanıltıcı reklamlar, alkol, tütün, kumar, bahis ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı tanıtımlara; siyasi paylaşımlara sayfalarında yer vermez. 

  • İlgili tanıtım yazısı ve hareketsiz görselin (724 px) reklamveren tarafından hazırlanarak iletilmesi gerekmektedir. Web sitemiz; olası imla hatalarını, yazının başlığını ve anlatım bozukluklarını metin üzerinde düzeltme hakkını saklı tutar. İçerikleriniz “tanıtım” kategorisinde yayımlanır. Farklı bir kategoride paylaşılmasını isterseniz fiyat değişebilir.
  • Tanıtım metninde; sitemizin kendi sunumu şeklinde algılanabilecek “tavsiye ediyoruz, öneriyoruz” tarzı ifadelerin yer almasını uygun görmüyoruz. Tanıtım yazılarından en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir. Tecrübelerimiz doğrultusunda daha az linkin daha faydalı olacağına inanıyoruz. Tanıtım yazısı yayına alındıktan sonra yazı üzerinde sonradan herhangi değişiklik yapılamaz.
  • Anahtar kelimeye odaklı ve anlam bütünlüğü olmayan yazılar kabul edilmez. Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Yazılar, site yayında olduğu müddetçe silinmez.

 2022 yılı için belirlediğimiz tanıtım yazısı ücreti 300 TL, 3 aylık footer link ücreti 500 TL‘dir.  Tanıtım yazısını bizim hazırlamamızı isterseniz fiyat değişecektir. Sitemizde etkinlik ve ürün tanıtıcı içerikler de hazırlanmaktadır.

Takipçilerine fayda sağlamaya yönelik içerikler paylaşan sitemiz, girişte de belirttiğimiz üzere ticari faaliyetlerle gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam ve tanıtım yazısı karşılığında aldığımız ücretler yayın kalitesinin artırılması amacıyla kullanılarak bağış kapsamında değerlendirilir.

Tamamen organik ziyaretçilere; özgün görsel ve makalelere sahip web sitemiz; içerik yönetimi konusunda uzman profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. www.gorkemcan.com 2017 yılında yayına geçmiş, benzersiz bir konsepte sahip profesyonel blog’dur. 

Paylaşımlarınızın tüm içerik sayfalarımız ve / veya sosyal medya ağımızda yayınlanmasını talep ediyorsanız info [at] gorkemcan.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tanıtım yazısı için anlaşılan kişi veya kurumlar tüm koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.

Copyright © 2017 | Sitemiz, hosting Olarak Güzel.NET, CDN Olarak JETPACK ve WordPress Güvenliği Olarak Sucuri Kullanmaktadır. Sitede yer alan tüm içerikler gorkemcan.com’a aittir.

Ödeme Şekilleri: Garanti → Ziraat Bankası → Akbank → Türkiye İş Bankası → Yapı Kredi → TEB → Halk Bankası → Enpara → PTT → Kuveyt Türk → AktifBank