Web sitemizde yer alan tüm içerik, görsel ve materyaller gorkemcan.com için oluşturulmuş olup her hakkı saklıdır; farklı platformlarda kullanılması izne tabidir.

Site üzerinden kullanıcıların yorum vb yollar ile tarafımıza ilettiği kişisel bilgiler 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi ad-soyadı, adresi, sabit telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılmaktadır.

Sayfalarımızdaki içerikler üzerinden farklı internet adreslerine bağlantı verilebilmektedir. gorkemcan.com link verdiği, tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu tutulamaz. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

gorkemcan.com tüm kişi ve ebeveynlerden çocuklarını internetteki kişisel bilgileri güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmaları konusunda yol göstermelerini rica eder.

5651 Sayılı Kanun’un 8. ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre tüm üye ve ziyaretçilerimiz paylaşımlarından ve yazılarından sorumludur. Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP’ler düzenli olarak kayıt altına alınmaktadır. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi gorkem [at] gorkemcan.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler ivedilikle yapılacaktır.

Belirtilen şartları kabul etmeyip izinsiz ve kaynak belirtmeden içerik kullandığınız takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız bulunmaktadır. Kaynaklanabilecek tüm ihtilaflar Türk Hukuku’na tabidir ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bizde saklı olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ve düzeltme hakkınız vardır. gorkemcan.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize gorkemcan [at] yandex.com adresinden iletebilirsiniz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz.