Kiğılı Erkek Gömlek Çeşitleri

Kiğılı erkek gömlekleri kendi içerisinde hem model hem de tarz olarak çeşitlere ayrılır. Böylece isteğinize uygun gömleği bulmanız daha kolay olacaktır. 2019 gömlek modelleri hem spor hem de klasik tarzları bir arada sunduğu için gardırobunuzda bazı parçalar sizin için olmazsa olmaz hale gelmelidir. Bunların başında beyaz gömlekler gelir. Beyaz gömlek erkek için son derece kullanışlı parçalardan biri olup her türlü giyim tarzına uyum sağlamasıyla bilinir. Eğer günlük yaşantınızda klasik giyim tarzını ağırlıkta kullanıyorsanız doğru şekilde yapacağınız beyaz gömlek erkek kravat kombiniyle göz alıcı bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için erkek gömlek markaları arasında kararsız kalmak yerine doğrudan Kiğılı’yı tercih ederek ihtiyacınız olan tüm parçaları hemen bulup satın alabilirsiniz.

Kiğılı Erkek Gömlek Çeşitleri

Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Tüm giyim markalarında erkek gömlek fiyatları ürünün kalitesine ve modeline göre farklılık gösterir. Genellikle beyaz gömlek erkek giyimde en uygun fiyatlı ürün grubu arasında yer alır. Eğer ilk defa gömlek alacaksanız seçiminizi beyaz gömleklerden yana yapabilirsiniz. Bunun haricinde Kiğılı koleksiyonları içerisinde ata yaka, slim fit, non iron, klasik, spor, uzun kollu, kısa kollu, Oxford, mavi, keten, oduncu, kolay ütülenir, king size erkek gömlekleri de görebilirsiniz. Bunların her biri için farklı renk ve model seçeneklerine sahip olan Kiğılı, erkek gömlekleri ile ilgili beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.

erkek gömlek fiyatları

Kiğılı Beyaz Gömlek Erkek Giyim

Beyaz gömlek erkek giyimde kullanılan temel parçalardan biri olup doğru kombin yaptığınızda size şık bir görünüm kazandırabilir. Erkek gömlekleri kendi içerisinde farklı tarzlara ayrılsa da bunların her birinde en az birkaç tane beyaz gömlek bulabilirsiniz. Beyazın diğer renklerle uyumlu olması ve Kiğılı’nın size çok sayıda seçeneği bir arada sunması beyaz gömlek erkek giyim kombinlerini daha pratik bir hale getirir . Beyaz renk erkek gömlekleri aynı zamanda fiyat olarak da uygundur.

Kiğılı Beyaz Gömlek Erkek Giyim

Kiğılı Ata Yaka Gömlek

Özel gün kombinlerinizin temel parçaları arasında yer alan ata yaka gömlek Kiğılı’da slim fit, kolay ütülenir, düz, kendinden desenli ve bambu gibi çeşitlere sahiptir. Kumaşın kaliteli olması bu gömlekleri sizin için daha dayanıklı hale getirirken bazı modellerde siyah düğme detaylarına yer verilmesi şıklığınıza şıklık katacaktır. Böylece ata yaka gömlek kombinlerinizle dış görünümünüzü daha şık hale getirebilirsiniz.

Erkek gömlekleri içerisinde sıklıkla tercih edilen ata yaka gömlek genelde beyaz olarak düşünülse de Kiğılı size siyah, krem, renkli düğmeli gibi ekstra seçenekler de sunar. Beyaz gömlek erkek giyimde neyse ata yaka gömlek de özel gün kombinleri için o manaya gelir. Dolayısıyla gardırobunuza bir tane ata yaka gömlek ilave edebilirsiniz. Böylece erkek gömlekleri ile birbirinden farklı kombinlere imza atabilirsiniz.

1979'da İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan yazar, Vatan gazetesinde başladığı kariyerinin ardından farklı görevler üstlendi, özel kurumlarda yöneticilik yaptı. Online gazetecilik eğitimini BBC'de tamamlayan, 2008'den itibaren dijital dünyanın içinde yer alan Görkem CAN; kişi ve kurumların faaliyetlerine destek oluyor, bilgi ve deneyimiyle yönlendirici rol oynuyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*