takipci kasma instagram ucretsiz, bot takipci atma ucretsiz, guvenilir takipci hilesi ucretsiz, bedava takipci kasma, instagram takipci hilesi 2022 ucretsiz, en iyi instagram takipci hilesi, gercek takipci kasma, 1000 takipci hilesi instagram ucretsiz, Takipçi kasma instagram ücretsiz, Bot takipçi atma ücretsiz, En iyi instagram takipçi hilesi, Bedava takipçi kasma, Bot takipçi atma, ücretsiz instagram, Güvenilir takipçi hilesi ücretsiz

Instagram’da Takipçi Kazanmanın Yolları

Klişelerden vazgeçmeyip kolaya kaçarsak; direksiyon ya da kadeh tutan tutan ojeli parmaklar, bronz ayaklar, sümüklü çocuklar, derin hatlı dedelere yakın çekimler, kedi-köpek, ördek dudak, Sabahattin Ali kitaplarına bitişik kahveler ve siyah-beyaz eski yapılar ile ilerleyebiliriz.

Her saniye içerik paylaşmak, var-olan üç-beş kullanıcıyı da kaçırabileceğinden fotoğraf yükleme saatlerinizi planlayabilirsiniz. Kısa, kolay ve akılda kalıcı bir Instagram adı seçerek, hesabınızı Facebook’da paylaşarak ilk adımı atabiliriz.

Fikir vermesi açısından Instagram’ın “popüler fotoğraflar” kısmına göz atabilirsiniz.

Malumunuz, evde oturan birinin “neden arkadaşım” yok demesi, bir magazin figürü olmadığı sürece anlamsızdır. Aynı durum Instagram ve benzer sosyal ağlar için de geçerli.

Yabancıların networking dediği “farklı kullanıcılarla iletişimde kalmak” önemlidir. Popüler paylaşımları beğenip yorumlamak, kitleler tarafından görünme şansınızı yükseltir ve bu durum takipçi sayınızın zamanla artmasını sağlar.

Yoğun “beğeni” alınabilecek zamanlar, sabah erken saatler (06.00 ile 10.00) ve geç saatler (18.00-23.00) olarak kabul görür!

Uygulama üzerinden fotoğraf çekmek yerine – imkanlar dahilinde profesyonele yakın cihazlarla çalışabilir, daha sonra lokasyon bilgisi ekleyerek profilinize gönderebilirsiniz.

Kolaj yapmak, uygun filtreleri seçmek önemlidir. Paylaşımlarınıza yorum yapanlara teşekkür ederek etkileşimde kalabilirsiniz. Dostlarınızla olan fotoğraflarınızı etiketleyebilirsiniz.

İnstagram’da Takipçi Kazanmak

Karikatürler-çizimler; abartılmadığı sürece olumlu geri dönüşler almanızı sağlar. Mevlana, Şems, Sebastian ve Baattin gibi, bir arada neden yer aldığına anlam verilemeyen kurgular ve özlü söz yığınları ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Yine de din diyanet ve siyaset konularına girilmesi pek tavsiye edilmez. Öte yandan karmaşadan kaçınarak konu bütünlüğü yaratmak; seçici olmak görsellik adına son derece mühimdir.

Sıradan bir patates üreticisini düşünelim, sabahtan akşama kadar ürünlerini paylaşır ve konu dışına taşmaz lakin “karmaşalı bohça hesaplar”, eninde sonunda takipçilerini kaybetmeye mahkumdur. Kaba bir özetle “kedi tutkunu”, tüm profilinde kedi paylaşırsa zamanla hayvanseverlerin toplanma noktası haline gelebilir.

Düzenli paylaşımlara dikkat edin! Üç gün yoğunlaşıp üç ay uğramamak takipçileri kaçırır.

En fazla 30 taneye kadar hashtag kullanabileceğimiz Instagram’da sınırları zorlayarak kalıcı takipçi kazanabileceğimizi düşünüyoruz.

“Madem ki hakkım var o halde kıyasıya doldururum” demeyi bırakarak paylaşımlarımız ile alakalı hastag kullanımına dikkat etmeliyiz. Popüler veya konuyla ilgili etiketleri web üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Suni yollardan gelenlerin kısa bir süre sonra takip etmeyi bırakacağını üzülerek belirtelim.

TINDER, VK ve benzer arkadaşlık uygulamalarında; sadece takipçi kasmak için açılmış, genellikle erotik paylaşımlar yapan kadın hesapları (attention whore – bu kavramı ilgi manyağı kadın olarak kibarlaştırabiliriz) mevcuttur! Görüldüğü üzere kadınlar için her şey daha kolay!

Yüksek trafiğe sahip web siteniz varsa profilinizi tanıtabilirsiniz.

Takip edeni takip edebilir yahut cool olarak takip etmemeyi seçebilirsiniz. Yorumlarda sıkça gördüğünüz GT, esasen küfür değil (Geri Takip) demektir ve “takip edersen takip edileceksin” manasına gelir.

Seviyeyi bu kadar düşürdüğümüze inanamıyorum ancak İnstagram’ın ülkemizde geldiği içler acısı hal bu ne yazık ki… Zamanım yok ancak param bol diyorsanız, kesinlikle tavsiye etmeyeceğim hile hurdalı takipçi sitelerine bir göz atabilirsiniz. Instagram takipçi hilesi, başvurulmaması gereken yollardan.

1979'da İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan yazar, Vatan gazetesinde başladığı kariyerinin ardından farklı görevler üstlendi, özel kurumlarda yöneticilik yaptı. Online gazetecilik eğitimini BBC'de tamamlayan, 2008'den itibaren dijital dünyanın içinde yer alan Görkem CAN; kişi ve kurumların faaliyetlerine destek oluyor, bilgi ve deneyimiyle yönlendirici rol oynuyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

*

Teknoloji'den Son Makaleler

Başa Dön