Kurumsal İçerik Üretimi:

İletişim stratejinizle paralel ilerleyecek içerik materyalleri ve kurumsal haberlerinizi hazırlayabiliriz. İlgili paylaşımlarınız, sosyal medya yönetimi ve kampanya ve duyuları içerebilen basın bültenlerini, online itibarınızı koruyarak sıfırdan üretebiliyoruz.

İçerik Üretimi Yönetimi Nedir?

Okumayı ve yazmayı seven herkes kolayca içerik üretebilir. Hatta sanal ve gerçek dünyada gördüğümüz bir çok yayıncının çok da iyi içerikler oluşturduğuna tanık oluruz. Ancak akıllı cihazların gelişmesine paralel olarak dijital içerik ve mobil içerik ihtiyacı doğmuştur. Bu kavramı kısaca özetleyecek olursak; içeriğin hedefi, arama motoru akışına uygunluğu, algının zirvede olduğu ilk saniyelerde dikkat çekmeyi başarabilmesi, ilgili görselleriyle itibarınıza zarar vermeyecek şekilde oluşturulmasıdır. Evet dil bilimi önemlidir ancak doğru ve özet veriyi ziyaretçileri boğmadan sunabilmek, kalıcı takipçiler elde edebilmek adına daha da önemlidir.

Özetle dijital içerik; sadece tanıtıcı tuğla düz yazılar paylaşmaktan fazlasıdır. Mizanpaj, tipografi, uygun görsel ve işitsel yapıların – dikkat çekici başlıkların belirlenmesi, kullanıcı alışkanlıklarının analizi ve etkileşimli formlar, klişe ve hatalardan bizleri uzak tutabilecek en önemli ögelerdir. 

Bize Ulaşın!

Kitlenizi genişletmek, yeni iş bağlantıları ile gelirinizi arttırmak tam da ihtiyacınız olan şeyler! İhtiyaçlarınızı dinleyip hedeflerinizi doğru tespit eden; bu doğrultuda yol haritanızı belirleyen ekibimiz, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye hazırdır. Lütfen dikkat! → Oyun, +18, şans oyunları ve arkadaşlık siteleri için farklı fiyatlandırma mevcuttur. Hizmet alanımız; haber ve blog siteleri başta olmak üzere e-ticaret ve kurumsal siteleri kapsamaktadır. İletişime geçmeden önce bu hususu dikkate almanızı önemle hatırlatırız. +90 532 591 57 71 (İstanbul)

Referanslarımız:

Zaman kazanmak adına; web sitenizi, sosyal ağlarınızı, sektörünüzü, hedeflediğiniz kelimeleri gorkem [at] gorkemcan.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

görkem can referans

Desteğiniz için Bitcoin Cüzdan adresimiz: 373kkcFD199ksjr2i2Xc7M1GsYwFk2P4L7