İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünü bitirdi. BBC’nin online gazetecilik eğitimini tamamladı. Özel yayıncılığının emekleme yılları olan 1990’larda amatör olarak radyo programcılığı yaptı, oyunculuk ile ilgilendi.

Okul yıllarında; Kanal 6, Kanal D ve Star TV’nin çeşitli iç yapımlarında görev aldı. 2004-06 arası özel bir firmada ithalat müdürlüğü yaparak ticaretle uğraştı. Vatan Gazetesi Spor Servisinde “Turkcell mobil servisler editörü” olarak başladığı görevini 2006’den 2008’e kadar sürdürdü, aynı medya grubunun BOXER dergisinde makaleler yazdı ve röportajlar yaptı.

Katma değerli servisler (VAS) ve abonelikli mobil uygulamalar alanında hizmet veren NTT Docomo‘da 2008’de başladığı içerik müdürü görevini 2018’de tamamladı. 

Dijital iletişim alanında çeşitli firmalara destek veren Görkem CAN; İngilizce biliyor, evli ve bir çocuk babasıdır. Şu sıralar Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisidir.

Core Competencies: Journalism, Interviews, Digital Media, Social Media, Social Networking, Social Media Strategist, Social Media Monitoring, Social Media Measurement, Social Media Security, Blogging, Blog Management, SEO, Optimization, Android, Mobile Interfaces, WordPress, Content Management, Content Provider Integration, Adult Contents, B2O & B2C Operations, Planning Budgeting & Forecasting, Market Research

Özgün içerik üretimi konusunda destek almak isteyenler; info [at] gorkemcan.com üzerinden bize ulaşabilir.