hayvan barınakları

Eski Yorgan ve Yastıklarınızı Hayvan Barınağına Bağışlayın

Yastıklar, yorganlar, havlular, perdeler, kilim ve diğer kullanılmış ev tekstili ürünlerini hata eski halı döşemelerini hayvan barınaklarına bağışlayarak geri dönüşümü neredeyse imkansız bu malzemeleri son derece faydalı bir amaç için değerlendirebilirsiniz.

Hijyen takıntılı kişilerin bu ürünleri ikinci el mağazalardan almayacağı düşünüldüğünde – para kazanamasanız da – gayet faydalı bir amaca hizmet edersiniz. Belediyelere bağlı çalışan yerel hayvan barınaklarından birine başvurarak kullanılmış yataklarınızı bırakıp bırakamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Hayvanların da psikolojileri olduğunu, bu yeni yatak takımlarını seve seve sahiplenebileceklerini unutmayın; bu sayede bilinmeyen ve boğucu ortamlarında kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olabileceksiniz.

Bağış öncesi yıkamak, yaylı yatakların tehlikesi olabileceğini ihmal etmemek, büyük yorganları daha küçük parçalara bölerek daha fazla hayvanın faydalanmasını sağlamak bir kenara not etmeniz gereken ipuçları.

1979 → İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim → Inter Star & Kanal 6 & Hür FM → Vatan Gazetesi → Turkcell → Bilge Adam → Boxer Dergisi → NTT Docomo → StarGrup - Şu sıralar Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisi. - BABA

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*