En İyi Hosting Firması Hangisi?

Kullanıcılarına Türkiye standartlarının üzerinde hizmet sunan Veridyen ve Güzel Hosting firmaları fiyat, performans, destek birimlerinin hızı ve kaliteleri ile öne çıkıyor!

Sitemiz; kalite ve performans açısından gayet memnun kaldığımız; en iyi hosting firması ödülünü çekinmeden verdiğimiz Güzel Hosting’de barınıyor. Çalıştığımız süre zarfında kendileri ile bir gün bile sorun yaşamadığımızı ifade etmeliyim!

İster blog sadeliğinde ister çok daha kapsamlı bir web siteniz olsun yahut sıfırdan kurmayı düşünün saydığımız bu iki firma da işinizi fazlasıyla görecektir.

Burada bir bilgi paylaşalım → Web sitenizin hedeflediği kitle Türkiye ise hosting firmanız mutlaka Türkiye’de olmalı, yani mutlaka bir Türk firması ile çalışmalısınız.

Farklı diller tercih edeceksiniz GoDaddy veya buna benzer yabancı bir hosting firması ile çalışmayı düşünmelisiniz. Nedeni ise son derece basittir. Tık lokasyonu ile server lokasyonu arasındaki mesafe ne kadar uzarsa, bağlanma süresi de o derecede artacaktır.

en iyi hosting firması hangisi

Güzel Hosting’in 2018 itibariyle “Basit” adını verdiği giriş paketi 19,90 TL‘lik bir yıllık ücrete sahip.

Veridyen “Ekonomik” paketinin senelik ücreti ise 14.99! Bu iki firmanın da elbette çok daha profesyonel çözümleri var elbet ancak hevesli ve meraklı arkadaşlarım için “ilk adım” adına uygun tercihler olacağına inanıyorum. 

Güzel Hosting’in merkez ofisi Gazimagusa / KKTC’de, müşteri hizmetleri ise İstanbul / Ataşehir’de bulunmaktadır. Veridyen ise bir İzmir firmasıdır.

Bu noktada; sadece tek firmayı tanıtmak yerine iki başarılı yerli firmaya yer vermeni daha uygun olacağına kadar verdik! Hosting seçimini sizlere yine de bırakıyoruz!

Bana soracak olursanız Güzel Hosting’den şaşmayın derim. Detaylara boğmak istemem ancak hizmet almayı düşündüğünüz firmaların şikayetvar sistemindeki kayıtlarını da mutlaka incelemelisiniz. Güzel Hosting müşteri memnuniyeti avantajıyla da öne çıkıyor.

Yüksek trafiğe sahip sitelere “satış ortaklığı” sistemi ile gelir elde etme imkanı sunması Güzel Hosting açısından bir artıyken Veridyen’de böyle gelir kalemi şansı ne yazık ki sunulmamaktadır.

Lütfen yorum yaparak Türkiye hosting şirketleri ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

1979'da İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan yazar, Vatan gazetesinde başladığı kariyerinin ardından farklı görevler üstlendi, özel kurumlarda yöneticilik yaptı. Online gazetecilik eğitimini BBC'de tamamlayan, 2008'den itibaren dijital dünyanın içinde yer alan Görkem CAN; kişi ve kurumların faaliyetlerine destek oluyor, bilgi ve deneyimiyle yönlendirici rol oynuyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

*