hayalet

Elektrik Süpürgesi ile Sinek Avlamak

Sıcak yaz günlerinde; özellikle geceleri, vız vız tepenizde uçan sinekleri ortadan kaldırmak için basit, etkili ve hızlı bir yöntem ile karşınızdayım! Hayalet Avcılar’ı metodu. Bu sayede dakikalar içinde tertemiz ortamlara kavuşabileceksiniz.

Olay basit; elektrik süpürgenizin ucunu sineklere doğu tutun! Merak etmeyin kaçamazlar.

Tebrikler! Artık evinizin bir hayalet avcıları ekibi var. Pat küt yapmadan, duvarları lekelemeden, sinir harbi yaşamadan ve en önemlisi ilaç solumadan sinekleri ortadan kaldırmak “tavanlarda dahi olsalar” mümkün ve bunu siz başardınız.

Kendinizi alkışlayın ve güzel bir kahve ile bu ilk maceranızın keyfini çıkarın!

elektrik süpürgesi ile sinek avlamak

Bu şekilde yüzde 100’e varan bir düşman tespiti ve sivrisiz geceler elde ettik! Ekibinizi bir gözcü ve bir avcı olarak oluşturmanızı, geç saatlerde komşularınızı rahatsız etmemenizi tavsiye ederiz. Böylece başarı şansımız artıyor.

1979 → Bilgi & Medya ve İletişim → Star & Kanal 6 & Hür FM → Vatan Gazetesi → Turkcell → Bilge Adam → Boxer Dergisi → NTT Docomo → StarGrup → Realista Turkey - Şu sıralar AOF Tarih bölümü öğrencisi. - Yekta'nın BABASI

2 Yorum

  1. Cidden çok yaratıcı bir yöntem olmuş sizinkisi (: Ben genelde öldürmeden hafifçe vurup camdan atmaya çalışan azınlık kesimdenim (: Bu arada resmi görünce çok eskilere çocukluk yıllarıma gittim. Ne de severdim hayalet avcılarını izlemeyi (:

    • Valla sinekten sineğe fark var. Kara sinek var kıro sinek var bir dünya.. Öldür öldür bitmiyor. Gençsin tabi kardeşim.. Bir baba ol o zaman konuşalım (:

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*