Yolculuğumuzu takipçilerimizin yardımıyla sürdürmek istiyoruz!

2017 yılında yayın hayatına geçmiş, hiç bir kurum ve kuruluşla bağlantısı olmayan gorkemcan.com, yazının gücüne ve geleceğine inanan kalemleri bir araya getirmeyi; editoryal bağımsızlığı, özgür ve bağımsız bir haber platformu olmayı hedefler! Elde ettiğimiz tüm gelir ve bağışlar yayın kalitesinin artırılması amacıyla kullanılacak ve harcamalar detaylı olarak paylaşılacaktır. Patreon üzerinden destek verip yanımızda olanlara şimdiden teşekkür ederiz!

Patreon.com’da Gorkemcan.com’a nasıl destek olurum?

  • Sağda görülen ‘Become a patron’ sekmesi tıklanır.

Burada standart olarak karşımıza gelen 1.00 $ sekmesine destek için düşünülen aylık tutar yazılır. Bu miktar tamamen size kalmış, bütçenize göre 1, 2, 5, 10, 100 $’lık destek yapabilirsiniz. Ardından “Continue” tıklanarak devam edilir.

Bu sayfada isterseniz Facebook hesabınızla, isterseniz de bilgilerinizi girerek patreon.com’a destekçi olarak üye olabilirsiniz.

Bu link sizi profil sayfasına götürecek. Bölümü doldurduktan sonra tekrar www.patreon.com/gorkemcan sekmesine tıkladığınızda aylık desteğinizi belirleyip, kredi kartı bilgilerinizi girerek sitemize istediğiniz süre boyunca destek olabilirsiniz.

  • Patreon üzerinden gerçekleşen destekler aylıktır ve her ayın ilk günü hesabınıza yansıtılır.
  • Desteğinizi Patreon hesabınız üzerinden dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Bu işlem yalnızca 1 dakikanızı alır! Desteğiniz için şimdiden teşekkürler!

Bitcoin desteğiniz için adresimiz: 373kkcFD199ksjr2i2Xc7M1GsYwFk2P4L7