Ben Bir Blogger’ım Cumhurbaşkanım

Hit ve gelir kaygılı yaşayan blogger arkadaşlara ilaç olacak, ahlaki çöküntüde tavan yapacağınız faydalı bilgiler listesi hazırladık! Bir “Ey Oğul..” nasihat listesi değil ancak dramatik adımlar atmanıza vesile olacağı muhakkak! Lütfen hekim kontrolünde ilerleyin.

Ben Bir Blogger’ım Cumhurbaşkanım

Ben bir esnafım diyerek Ecevit’e yazar kasa atılan yılları hatırlarsınız.. Hatırlamasanız da mühim değil böyle bir vakıa yaşandı. Şimdi gidiyorsunuz ve kullanmadığınız bir kaç klavye vs buluyorsunuz… İstikamet Ankara… Külliyenin önünde benzer bir adımı atmadan önce sağlık sigortanızı yenilemeyi ve akrabalarınızla vedalaşmayı ihmal etmeyin. “Ben bir blogger’ım cumhurbaşkanım, taş mı yiyelim, takipçi gelmiyor” diyerek elimizdekileri kaldırıp atıyoruz… Külliye zor olursa meclis önü de olabilir. 1 yıl kadar ailenizden uzak kalabilirsiniz, akıl sağlığınızdan da şüphe duyulabilir ancak kalıcı takipçilerinizin olacağı kesin.

Top Sahasında Çıplak Koşan Deli

İlk maddeden daha iddialı ancak bu da bir seçenek. Bornozla stadyuma girmeniz dikkat çekmezse denebilirsiniz. Futbol müsabakası seçmemizin nedeni canlı yayın ve kalabalık oluşunun avantajı. Tabi tenis maçları daha bir havalı ancak kitlesi kısıtlı. Bu noktada hızlı koşan arkadaşlar avantajlı zira yakalanmanız ne kadar geç olursa o kadar uzun sahada kalacaksınız. Reji sizi seçmez ve ekrana yansımanız pek mümkün değil gibi ancak yönetmen kilitleneceği için o 2-3 saniye avantajınıza olabilir.

Bel Fıtığı 0535…

Alt geçit ve yüksek trafiğe sahip viyadüklere web sitenizin ya da blogunuzun adresini yazabilirsiniz. İlgili belediye ile muhtemelen davalık olacaksınız ancak risk almadan başarı gelmiyor öyle değil mi? Elde sprey boya kuytu köşelerde mesai harcamak kolluk kuvvetleriyle de aranızı bozabilir. Yazım kötü diyen arkadaşlar yüksek binalara çıkmayı ya da köprüleri deneyebilir. Sadece İstanbul’da 3 Boğaz Köprüsü var.

Devasa Reklam Balonları Alın ve Kiralayın!

Yaratıcılığı tetikleyici ancak zekanıza hakaret bir iki öneri paylaştık! Affınıza sığınıyoruz.. Biraz da gerçekçi öneriler sunalım. Bakın Aliexpress’te ne güzel ürünler var. Bu devasa balonları uygun gördüğünüz yerlere sabitleyerek tanıtımlarınızı başarıyla yapabilirsiniz. Fiyatlar biraz tuzlu ancak gayet güzel geri dönüşler alacağınıza emin olabilirsiniz.

1979 → Bilgi & Medya ve İletişim → Star & Kanal 6 & Hür FM → Vatan Gazetesi → Turkcell → Bilge Adam → Boxer Dergisi → NTT Docomo → StarGrup → Realista Turkey - Şu sıralar AOF Tarih bölümü öğrencisi. - Yekta'nın BABASI

4 Yorum

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*