3. Blog Yazarları Çalıştayına Saatler Kala!

Çok yakında; 17 Kasım 2017’de gerçekleşecek olan bir etkinliği ya da kimilerine göre workshop’u paylaşmak için karşınızdayım; bu sene üçüncüsü düzenlenecek Blog Yazarları Çalıştayı, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü desteği ile 17 Kasım 2017 Cuma günü, Kadir Has Üniversitesi Cibali Yerleşkesinde gerçekleşecek ve katılıma açık olacak.

Gündemi takip ederek konuşmacılara öneriler sunmak ve görüşlerinizi paylaşmak için faydalı olabileceğini düşünüyorum. Bu arada çalıştay etiketini de atlamadan paylaşalım: #blogçalıştayı

Farklı saatlerde gerçekleştirilecek istediğiniz oturumlar seyirci olarak katılabilirsiniz:

Blog yazarlığının sosyal medya kartellerine artan ilgi karşısında kan kaybediyor oluşu, eksik kalan yönlerimiz gündemimizin ana maddesi olacak.

Bu konulara değinerek görüş ve önerilerimi paylaşmak için 17 Kasım’da Blog Yazarları Çalıştayı’nda, Evren Soyuçok’un moderatörlüğünde ilerleyecek “Gelecek Blogda”oturumunda olacağım.

2015’deki “Bir Blog Yazdım Dünya Değişti” ve geçtiğimiz yıl yapılan “İnterneti Bloglar Kurtaracak” oturumlarına katılmayı çok isterdim. Neyse paylaşımın Feng Şui’sini bozmayalım. Umarım çalıştayda karşılaşırız. Kadir Has Üniversitenin Cibali Yerleşkesine sizleri bekliyoruz.

1979'da İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri mezunu olan yazar, Vatan gazetesinde başladığı kariyerinin ardından farklı görevler üstlendi, özel kurumlarda yöneticilik yaptı. Online gazetecilik eğitimini BBC'de tamamlayan, 2008'den itibaren dijital dünyanın içinde yer alan Görkem CAN; kişi ve kurumların faaliyetlerine destek oluyor, bilgi ve deneyimiyle yönlendirici rol oynuyor.

1 Comment

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

*

Blog Yazarlığı'den Son Makaleler

Başa Dön